Atribuită
Cumpărare directă
Se vor presta servicii de evaluare parcuri pentru 4 bunuri imobile din Comuna Auseu: - imobil situat in loc. Auseu, jud. Bihor – intravilan, cu suprafata totala de 675 mp, Carte Funciara nr. 53169 Auseu, nr. Topografic 388, 390 Auseu, teren intravilan – parc. - imobil situat in loc. Auseu – intravilan, cu suprafata totala de 1230 mp, Carte Funciara nr. 53202 Auseu, nr. Topografic: 387, 390, 1032 Auseu, teren intravilan – parc. - imobil situat in loc. Auseu – intravilan, cu suprafata totala de 800 mp, Carte Funciara nr. 53168 Auseu, nr. Topografic: 389 Auseu, teren intravilan – parc. - imobil situat in loc. Auseu – intravilan, cu suprafata totala de 820 mp, Carte Funciara nr. 53180 Auseu, nr. Topografic: 390, 1032 Auseu, teren intravilan – parc. Evaluarea se va realiza cu respectarea normelor legale.
- Număr anunț
- DA26076335
- Autoritate contractantă
- COMUNA AUSEU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI AUSEU) (CUI 4390488)
- Furnizor / câștigător
- HUSERAŞ ANDREI-NICOLAIE - EVALUATOR AUTORIZAT (CUI 35631110)
- Cod CPV
- 79419000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.