Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Cod produs Denumire produs An Buc Pret unitar Pret total 1 MR70-HW Meraki MR70 Cloud Managed AP 3 10 650 6500 2 LIC-ENT-3YR Meraki MR Enterprise License, 3YR 3 10 160 1600 3 MR42-HW Meraki MR42 Cloud Managed AP 3 0 650 0 4 Manopera configurare si instalare 10 85 850 5 Fibra optica 1 1836,3 1836,3 6 Switch 4 port-uri poe 10 35 350 7 Media convertor 10 64,3 643 8 Manopera fibra optica 1 820 820 Total fara TVA Euro 12599,3 Total cu TVA Euro 14993,17
- Număr anunț
- DA26074845
- Autoritate contractantă
- COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
- Furnizor / câștigător
- HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
- Cod CPV
- 32412110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.881,08 RON
- Valoare atribuită
- 60.881,08 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.