Atribuită
Cumpărare directă
BURETI VASE 200 buc x 0.65=130.00 BURETI SARMA 50 buc X 1.00=50.00 LAVETE USCATE SET 200X2.80=560.00 HARTIE ZZ ALBA 300 BUC X3.00=900.00 REZERVA MOP 150 BUC X3.28=492.00 COADA LEMN 30 BUC x1.83 LEI/BUC =54.90 GALEATA CU CAPAC 10 BUC X9.90=99.00 CAPAC WC 5 BUC X 22 LEI=110.00 MATURA EUROPEEA 20 BUC X 5.20=104.00 PERIE WC 10 BUC X 5.50 LEI=55.00 FARAS 10 BUC X 3.00LEI=30.00 LEI
- Număr anunț
- DA26075082
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.584,90 RON
- Valoare atribuită
- 2.584,90 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.