Atribuită
Cumpărare directă
Achiziționarea unor polițe de asigurare facultativă CASCO pentru următoarele autovehicule : - Suzuki Vitara, Autoturism m1, MS-56-CJM, pentru o perioada de 6 luni incepand cu data de 09.08.2020; - Peugeot, Autoutilitară, MS-97-CJM, pentru o perioada de 6 luni incepand cu data de 24.08.2020; - Dacia Duster, Autoutilitară, MS-98-CJM, pentru o perioada de 6 luni incepand cu data de 24.08.2020; - Volkswagen, Autoutilitară, MS-52-CJM, pentru o perioada de 6 luni incepand cu data de 24.08.2020; - Iveco/Eurocargo, Autoutilitară n2, Nou achiziționat pentru o perioada de 12 luni incepand cu data de 24.08.2020. Atasat regasiti Cartile de identitate a vehiculelor si Caietul de Sarcini.
- Număr anunț
- DA26076545
- Autoritate contractantă
- Judetul Mures (CUI 4322980)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.437 RON
- Valoare atribuită
- 6.437 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.