Atribuită
Cumpărare directă
DESCRIERE: Abonamentul contine: - Oxigen medicinal lichid + Taxa transport inclusa - 5.000 nmc /luna; - Chirie instalatie stocare si vaporizare oxigen medicinal lichid - 1 buc rezervor 6.000 l; - Oxigen medicinal comprimat in butelii de 2l,5l ,8L,10l si 50 l - 131 butelii /luna; - Dioxid de carbon - 5 butelii/luna; (conform oferta) - Aer sintetic - 4 butelii/luna; (conform oferta) - Chirie butelii - se percepe chirie pentru 140 butelii/luna. Pretutrile nu contin TVA mai putin
- Număr anunț
- DA26076619
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA CARANSEBES (CUI 3228209)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24111500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.105 RON
- Valoare atribuită
- 105.105 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.