Atribuită Cumpărare directă

Tastatura USB, US, negru, 104 taste, cablu 1.5m, compatibila Windows 2000/XP/Vista/7/8/10 Tracer tastatura USB, US, negru PN: C0521153 PN: TRAKLA43371 Garanție 24 de luni Tipul tastaturii Standard Tip conector USB Format tastatura US layout Numar de taste 104 Culoare Negru Mouse in pachet Nu Informatii suplimentare Cablu 1,5 m Sistem de operare Windows 2000/XP/Vista/7/8/10 Greutate neta 0,2 kg Greutate bruta 0,25 kg Nu putem garanta faptul ca fisele de date publicate nu au lipsuri sau greseli. Daca aveti nelamuriri, contactati vanzatorul, deoarece descrierile gresite nu pot constitui o baza pentru plangeri. Mouse optic USB 1200/1600 DPI, Mouse USB optic, lungime cablu min.135CM - max.180CM

Număr anunț
DA26074649
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30237200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55,05 RON
Valoare atribuită
55,05 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55,05 RON

din 55,05 RON estimat