Atribuită Cumpărare directă

Laptop Lenovo ideapad S145-15IKB cu procesor Intel® Core™ i3-8130U, 15.6" Full HD, 8GB, 256GB + 1TB HDD, Intel® UHD Graphics 620, FreeDOS, Platinum Grey ..................... neplatitor TVA

Număr anunț
DA26084642
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU (CUI 3372211)
Furnizor / câștigător
ERSTE COPIA CENTER S.R.L. (CUI 38657912)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.487 RON
Valoare atribuită
2.487 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.487 RON

din 2.487 RON estimat