Atribuită Cumpărare directă

Se doreste verificarea instalatiei electrice la vestiarul Stadionului Tineretului, situat in Cernavoda, Str. Energiei, nr. 21.

Număr anunț
DA26099195
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv "Asociatia Axiopolis Sport Cernavoda (CUI 27709447)
Furnizor / câștigător
ELEKTRA RENEWABLE SUPPORT SRL (CUI 31050254)
Cod CPV
50711000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,90 RON
Valoare atribuită
163,90 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,90 RON

din 163,90 RON estimat