Atribuită Cumpărare directă

Extindere retea de apa potabila si canalizare menajeră pe strada Viorele, com.Teliucu Inferior. Se vor prezenta completate listele cu cantitatile de lucrari.

Număr anunț
DA26069155
Autoritate contractantă
COMUNA TELIUCU INFERIOR (CUI 4727010)
Furnizor / câștigător
TANI DANONA SRL (CUI 14954410)
Cod CPV
45231300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.160 RON
Valoare atribuită
59.160 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.160 RON

din 59.160 RON estimat