Atribuită Cumpărare directă

5.11095DT RACORD EVACUARE DIESEL TECHNIC SB 22 ECO

Număr anunț
DA26061373
Autoritate contractantă
S.C. ECO-SAL S.A. (CUI 24898139)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
19511200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236,68 RON
Valoare atribuită
236,68 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236,68 RON

din 236,68 RON estimat