Atribuită
Cumpărare directă
CRG046H CRG-046H CRG 046H CARTUS TONER BLACK 6,3K ORIGINAL CANON I-Sensys LBP653 LBP 653 LBP653CDW CRG046H CRG-046H CRG 046H CARTUS TONER CYAN (5000 PAG) ORIGINAL CANON LBP653, LBP654,MF732,MF734 (* CRG046H CRG-046H CRG 046H CARTUS TONER YELLOW (5000 PAG) ORIGINAL CANON LBP653, LBP654,MF732,MF734 CRG046H CRG-046H CRG 046H CARTUS TONER MAGENTA (5000 PAG) ORIGINAL CANON LBP653, LBP654,MF732,MF734 Prelungitor prelungitoare SCHUKO 5 prize 5 m metri cu intrerupator cablu 3x1,5mm negru TED
- Număr anunț
- DA26096114
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.470,16 RON
- Valoare atribuită
- 2.470,16 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.