Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție comună ocazională în baza art. 44 din Legea nr. 98/2016 și având în vedere Acordul de parteneriat nr. 4803 aprobat prin HCLMS nr. 96/7.07.2020 încheiat între Agenția de Dezvoltare Durabilă a Județului Bihor în calitate de autoritate contractanta asociată și Municipiul Salonta în calitate de autoritate contractantă desemnată,la nivelul Municipiului Salonta s-a identificat a fi necesară achiziționarea de plăci rigole carosabile dublu armate pentru Municipiul Salonta. Prețul pachetului achiziției va include paleți, transport și descărcare materiale cu macara la sediul Primăriei Municipiului Salonta.
- Număr anunț
- DA26086264
- Autoritate contractantă
- Municipiul Salonta (CUI 4593423)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.580,97 RON
- Valoare atribuită
- 7.580,97 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.