Atribuită Cumpărare directă

Maturi, perii si alte articole de menaj, conform ofertei dvs transmisa la anunt ADV1162049

Număr anunț
DA26100433
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0836 BACAU (CUI 4278590)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PLAST INVEST S.R.L. (CUI 26553055)
Cod CPV
39224300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
227,58 RON
Valoare atribuită
227,58 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227,58 RON

din 227,58 RON estimat