Atribuită Cumpărare directă

Reparatie sistem directe, suspensie, franare, etansare cutie viteze Mercedes Benz Viano: inlocuit cap bara - 2buc, inlocuit bucsi brate spate stanga, dreapta - 2 buc, inlocuit bieleta directie - 2 buc, inlocuit brat suspensie fata stanga - dreapta, inlocuit mecanism cautator cutie viteze - 1 buc, inlocuit discuri si placute frana fata si spate, efectuat geometrie roti.

Număr anunț
DA26101110
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.026 RON
Valoare atribuită
5.026 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.026 RON

din 5.026 RON estimat