Atribuită Cumpărare directă

sepcuta cu cozoroc de culoare neagra, 6 clini , sistem de reglaj, marime universala, emblema coifura PL, material bumbac. produsele vor fi insotite certificat de conformitate si de garantie

Număr anunț
DA26098009
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie Locala si Control a Municipiului Bucuresti (CUI 28412052)
Furnizor / câștigător
PORTALIS MEDIA PROJECT SRL (CUI 33198436)
Cod CPV
18443340-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.950 RON
Valoare atribuită
7.950 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.950 RON

din 7.950 RON estimat