Atribuită Cumpărare directă

Denumire UV Pret BUNIC.ULEI FL.SOAREL.5L – 3 buc – 80.85 MARGARITAR ZA.200X5G ST – 2 buc – 12.28 MARGARITAR ZH.BR.200X5G – 1 buc – 13.48 AROVIT GEM FR.PADURE20G – 1 set – 15.20 DELIKAT LEGUME 1KG – 1 buc – 18.17 FA.AROM.FR.PAD.100X1,5G – 1 buc – 8.99 LLR CHIFLA KAISER ALBA60G – 4 seturi – 114.00 OLYMPIA BORS 1L – 5 buc – 11.95 CAMARA V.AMESTEC MEXICAN – 1 buc – 17.33 BITAR OREZ BOB LUNG 1KG – 1 buc – 3.84

Număr anunț
DA26083620
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15600000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
296,08 RON
Valoare atribuită
296,08 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

296,08 RON

din 296,08 RON estimat