Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dezinfectie la locatiile DGRFP CLUJ NAPOCA-AJFP CLUJ, TREZORERIA CLUJ, BIROUL VAMAL DE INTERIOR CLUJ, BIROU VAMAL DE FRONTIERA AEROPORT CLUJ NAPOCA, SFM TURDA, SFM DEJ, SFM GHERLA, SFO HUEDIN in perioada 03.08.2020-15.09.2020 pentru 3 saptamani. Suprafetele locatiilor mentionate mai sus sunt defalcate astfel: DGRFP CLUJ NAPOCA -998 MP; AJFP CLUJ: 1100 MP TREZORERIA CLUJ NAPOCA: 200 MP BIROUL VAMAL DE INTERIOR CLUJ:1050 MP; BIROU VAMAL DE FRONTIERA AEROPORT CLUJ NAPOCA: 70 MP SFM TURDA: 655 MP SFM DEJ: 800 MP SFM GHERLA: 200 MP SFO HUEDIN: 350 MP TOTAL: 5.423 mp. Suprafata supusa dezinfectiei intr-o saptamana este de 5423 mp, total suprafata supusa dezinfectiei: 3 sapt*5423 mp=16.269 mp. Serviciile de dezinfectie se vor presta la solicitatea scrisa a autoritatii contractante, transmisa prin e-mail.
- Număr anunț
- DA26093023
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA (CUI 4426336)
- Furnizor / câștigător
- DDD INSECTO SRL (CUI 34426060)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.809,12 RON
- Valoare atribuită
- 7.809,12 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.