Atribuită Cumpărare directă

Cutii petrii diam.55mm ; Cutii petrii diam. 90mm ; Pipete Pasteur de 1ml

Număr anunț
DA26082996
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.830,02 RON
Valoare atribuită
1.830,02 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.830,02 RON

din 1.830,02 RON estimat