Atribuită Cumpărare directă

RAR BUZAU ( 603/03.08.2020 ) : Pistol de umflat cu manometru, produs in Italia, cu aprobare de model conform normelor CE. Este admis de RAR fara verificare metrologica initiala pentru utilizare in activitatea de service auto si service roti, vulcanizare. Pentru inspectie tehnica este necesara verificare metrologica. Domeniu de masurare: 0 - 10 bar. Terminal de umflare patentat Quik-lok.

Număr anunț
DA26094571
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
ADRAS ECHIPAMENT SRL (CUI 15574966)
Cod CPV
38423100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84 RON
Valoare atribuită
84 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84 RON

din 84 RON estimat