Atribuită Cumpărare directă

StarTech.com 56K USB Dial-up and Fax Modem - V.92 - External - Hardware Based - Add dial-up internet access and external fax modem support to your laptop or desktop computer - 56K USB Dial-up and Fax Modem - External V.92 56K USB Modem - Hardware Based Dial up Data Modem - Transfer rates up to 56Kbps (data) / 14.4Kbps (fax) - Compact 56k modem ideal for travelling to remote locations - Full speed (12 MHz) USB interface; compatible with USB 2.0 - Controller Based External

Număr anunț
DA26030958
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
32581210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,12 RON
Valoare atribuită
537,12 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,12 RON

din 537,12 RON estimat