Atribuită Cumpărare directă

inlocuit filtre, ulei motor, verificari cf manual intretinere

Număr anunț
DA26095826
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Furnizor / câștigător
MOTOR HOBBY SRL (CUI 11351988)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
648,74 RON
Valoare atribuită
648,74 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

648,74 RON

din 648,74 RON estimat