Atribuită
Cumpărare directă
• Echivalent cu cartusele: HP Q2612A (12A) / CANON FX-10 / CANON CRG-703 - 2.000 pagini / CANON FX-10 • TOATE cartusele sunt COMPATIBILE, sunt produse 100% noi si de foarte buna calitate, fara defecte de fabricatie, nu curge toner din cartuse si nu afecteaza buna functionalitate a imprimantei, sunt ambalate si sigilate individual in cutii comerciale. • Functioneaza in imprimantele: Canon Fax L100 • Canon Fax L120 • Canon Fax L140 • Canon Fax L160 • Canon Faxphone L120 • Canon Faxphone L90 • Canon Imageclass D480 • Canon Imageclass MF4150 • Canon Imageclass MF4270 • Canon Imageclass MF4350 D • Canon Imageclass MF4370 DN • Canon Imageclass MF4690 • Canon ISensys FAX L100 • Canon ISensys FAX L120 • Canon ISensys FAX L140 • Canon ISensys FAX L160 • Canon ISensys MF4010 • Canon ISensys MF4120 • Canon ISensys MF4122 • Canon ISensys MF4140 • Canon ISensys MF4150 • Canon ISensys MF4270 • Canon ISensys MF4320 D • Canon ISensys MF4330 D • Canon ISensys MF4340 D • Canon ISensys MF4350 D • Canon ISensys MF4370 DN • Canon ISensys MF4380 DN • Canon ISensys MF4650 • Canon ISensys MF4660 PL • Canon ISensys MF4690 PL • Canon PCD 440 • Canon PCD 450
- Număr anunț
- DA26055361
- Autoritate contractantă
- APIA - CENTRUL JUDETEAN MEHEDINTI (CUI 20738852)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 346,96 RON
- Valoare atribuită
- 346,96 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.