Atribuită
Cumpărare directă
Servicii organizare tabere de vara pentru copii in limita unui numar maxim de 50 de copii cu varste cuprinswe intre 3 si 10 ani pentru o perioada de 14 zile. Tabara cuprinde activitati recreative, jocuri, competiitii si divertisment. Obligatii impuse: copiii trebuie sa fie insoititi de un educator/invatator sau de un reprezentant al parintilor pe toata perioada de timp petrecuta in cadrul taberei. Tabara include inclusiv transport autorizat pe o raza de maxim 50 de km pentru unele activitati care nu se pot desafasura in localitatea in care se organizeaza tabara.
- Număr anunț
- DA26039483
- Autoritate contractantă
- ORASUL CAVNIC (PRIMARIA ORASULUI CAVNIC) (CUI 3627595)
- Furnizor / câștigător
- WALTER PARK 2018 S.R.L. (CUI 39725489)
- Cod CPV
- 55243000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.