Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE MANOPERA: LUCRARI ELECTRICE 0.8 H X 105.04 LEI PIESE: LAMPA NUMAR1BUC X 183.79 LEI TOTAL SERVICII: 267.82 LEI

Număr anunț
DA26026206
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,82 RON
Valoare atribuită
267,82 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267,82 RON

din 267,82 RON estimat