Atribuită Cumpărare directă

10 2023423 BOILER ELECTRIC HI-GLASSTECH 80 BUC 1,00 429,99 361,34 68,65 20 2020467 TEAVA PP PRES 20 CU FIBRA UBP L=4M BUC 6,00 8,81 44,42 8,44 30 2000607 COT PP PRES 20X90 BUC 50,00 0,42 17,65 3,35 40 2000632 MUFA PP PRES 20 BUC 10,00 0,31 2,61 0,49 50 2008239 COT PP PRES 90GR REDUS 20MM BUC 10,00 0,70 5,88 1,12 60 2013893 COT PP PRES 45GR REDUS 20MM BUC 10,00 0,83 6,97 1,33 70 2013891 RACORD SEMIOLANDEZ PP PRES 20X1/2 FI BUC 2,00 8,22 13,82 2,62 80 2000669 COT PP PRES 20X1/2FI BUC 4,00 3,37 11,33 2,15 90 2012649 FILTRU Y PP PRES INT-EXT 20 BUC 1,00 6,88 5,78 1,10 100 2012770 FILTRU Y PP PRES INT-EXT 25 BUC 1,00 10,14 8,52 1,62 110 2002861 ROBINET PP PRES TRECERE 20 BUC 2,00 12,15 20,42 3,88 120 2002470 CLEMA SUPORT TEAVA PP PRES 20MM BUC 50,00 0,26 10,92 2,08 130 1010124 CABLU MCCG-I (H07RN-F) 3X2,5 R100 M 15,00 6,49 81,81 15,54 140 1020134 MINICANAL 17X17 ADEZIV WDK MD17 6150292 BUC 10,00 12,24 102,86 19,54 150 1002968 STECHER CPL 2313 AMB BUC 20,00 4,50 75,63 14,37 160 1043740 HOFF BANDA IZOLER 20MX18MMX0,15 NEGRU BUC 2,00 2,99 5,03 0,95 170 1027435 TONY PRIZA SIMPLA PT CU CAPAC BUC 3,00 9,69 24,43 4,64 180 7004706 MATURA MAGAZIN 400 1918 BUC 9,00 11,73 88,71 16,86 190 5013541 MANER TELESCOPIC PT. TRAFALET HOLZER 2 M BUC 10,00 18,72 157,31 29,89

Număr anunț
DA26044516
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC ''EMANUIL GOJDU'' HUNEDOARA (CUI 4634094)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.045,44 RON
Valoare atribuită
1.045,44 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.045,44 RON

din 1.045,44 RON estimat