Atribuită Cumpărare directă

Proiectare si executie foraj complet echipat sistem de alimentare cu apa, satele Bantau si Ciolcesti, comuna Leordeni, judetul Arges durata de executie - 24 luni garantie de buna executie - 5 % garantia acordata lucrarilor - 24 de luni de la receptia la terminarea lucrarilor

Număr anunț
DA26031470
Autoritate contractantă
UAT COMUNA LEORDENI (CUI 4971979)
Furnizor / câștigător
AQUA DRAIN SYSTEM SRL (CUI 37027960)
Cod CPV
45262200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.000 RON
Valoare atribuită
125.000 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.000 RON

din 125.000 RON estimat