Atribuită Cumpărare directă

Folii adezive cu zona de prindere pe cele doua margini, adeziv special care se activeaza doar la aplicarea foliei pe placa prin presarea acesteia, pentru placi PCR/qPCR, libere de DNaze/RNaze/ADN, 100 folii/pachet

Număr anunț
DA26055102
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA ALBA (CUI 4331562)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.830 RON
Valoare atribuită
1.830 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.830 RON

din 1.830 RON estimat