Atribuită Cumpărare directă

Termometru universal ROTH din plastic, -30 - 50 °C - 2 buc. Termometru universal ROTH din plastic, -10 - 100 °C - 2 buc.

Număr anunț
DA26032467
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
157,32 RON
Valoare atribuită
157,32 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

157,32 RON

din 157,32 RON estimat