Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ISU PRAHOVA CF ADV1159770 Electrozi sudura Super TIT 2,5mm kg 10 10,08 100,8 Bec far H7 12V buc 10 3,78 37,8 Bec H11 24V buc 5 49,58 247,9 Disc debitare metal 230x2x22mm buc 6 9,66 57,96 Disc polizare metal 125x4mm buc 10 5,46 54,6 Disc taiere metal 125x1,6mm buc 12 4,62 55,44 554,5
- Număr anunț
- DA26030979
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 554,50 RON
- Valoare atribuită
- 554,50 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.