Atribuită
Cumpărare directă
Soluție gata de utilizare pentru dezinfecția aerului și a suprafețelor, ambalata la bidoane 5L Substanţe componente: Peroxid de hidrogen 4,4 g, Acid Peracetic: 0.5 g Formulare: produs gata de utilizare, fără aldehide, alcooli, fenoli și compuși cuaternari de amoniu (QUATS) DĂUNĂTORI VIZAŢI: Bactericid (inclusiv Micobacterium terrae și Micobacterium avium), Fungicid, Virucid (Adenovirus, Poliovirus, MNV) HBV, HIV, HCV, Virusuri Influenza, Virus herpetic, Coronavirus, Sporicid inclusiv Clostridium Difficile Oxidice Air b este un dezinfectant pentru aer și suprafețe, care este complet biodegradabil și nu este dăunător pentru om, animale și natură. Bacteriile, microorganismele și fungii sunt îndepărtate eficient și rapid. După ce Oxidice Air B a fost nebulizat printr-un nebulizator spațiul poate fi utilizat din nou după cel mult 30 minute. Prin capacitatea deosebită de degradabilitate a peroxidului de hidrogen, după dezinfectare rămâne doar aer curat, fără germeni. Potrivite pentru o dezinfectie a aerului cu Oxidice Air B sunt spațiile, în care este cerută o igienă medicală ireproșabilă pentru om și animale. Dezinfectia doar prin ștergere poate duce la imprecizie, de aceea Oxidice Air B oferă siguranța în execuție și este economic la utilizare. DOMENIUL ŞI ARIA DE UTILIZARE Oxidice Air B este un dezinfectant compatibil pentru toate domeniile ce ofera o siguranță igienică deosebit de mare, ex.: Sălile de nașteri Spațiile de tratament medicale și stomatologice Stațiile pentru
- Număr anunț
- DA26030306
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.665 RON
- Valoare atribuită
- 5.665 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.