Atribuită
Cumpărare directă
Materiale reparatii sectii conf anunt ADV1160104/24.07.2020 Factura va fi emisa in urma lansarii comenzii de catre unitatea noastra, insotita de certificatul de conformitate. Marfa va fi livrata de catre ofertant fara a percepe taxe suplimentare pentru transport.
- Număr anunț
- DA26033475
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
- Furnizor / câștigător
- OPAL CONSTRUCT SRL (CUI 17127522)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.603,53 RON
- Valoare atribuită
- 1.603,53 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.