Atribuită Cumpărare directă

UAT Comuna Rusetu doreste sa achizitioneze cantitatea de 1200 buc.europubele, capacitate 120L, pentru gunoi menajer - culoare negru, necesare Serviciului Salubrizare.

Număr anunț
DA26044288
Autoritate contractantă
Comuna Rusetu (CUI 3724431)
Furnizor / câștigător
ELKOPLAST ROMANIA SRL (CUI 21694681)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.624 RON
Valoare atribuită
72.624 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72.624 RON

din 72.624 RON estimat