Atribuită
Cumpărare directă
Dirigintele de santier trebuie sa fie atestat de MDRAP in domeniul 9.1 - retele electrice, Se va prezenta atestatul valabil in domeniul solicitat , impreuna cu oferta tehnica si financiara. Ofertantul, impreuna cu oferta tehnica si financiara, trebuie sa prezinte si certificatul constatator emis de Oficiul Registrului Comerţului, în termen de valabilitate la data deschiderii ofertelor .
- Număr anunț
- DA26036228
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- LPV SERVICE CONSULT SRL (CUI 24812099)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.