Atribuită
Cumpărare directă
All-in-One HP 440 G5 23.8 inch LED FHD (1920x1080), Non-Touch, Intel Core i5-9500T (2.2 GHz, up to 3.7GHz, 9MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR4 2666MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 PCIe NVMe, DVD+/-RW, LAN 10/100/1000, WLAN 802.11ac, porturi: 1xUSB 2.0 Type-C / 4xUSB 3.1 Gen 1/ 1xAC power/ 1xRJ-45/ 1xDisplayPort/ 1xheadphone / microphone combo, 1xM.2 2230/ 1xM.2 2230/2280/ 1xSD 3.0 card reader, TPM, HP USB Business Slim Keyboard, HP USB Wired Optical Mouse, Sursa 120W, Black, greutate 6.37Kg, Microsoft Windows 10 Pro 64-bit,3 ani garantie ONSITE, Office Std. 2019 Sngl Olp Acd
- Număr anunț
- DA26029858
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
- Furnizor / câștigător
- COMPLETE VISION S.R.L. (CUI 41986141)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.490 RON
- Valoare atribuită
- 5.490 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.