Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta sisteme securitate, inlcude: - asigurarea bunei functionari a 55 camere video IP, supraveghere stradala, 3 camere supraveghere video ANPR, asigurarea transmiterii semnalului video de la camere catre NVR - o interventie profilactica lunara, se curata lentila camerelor de supraveghere video, se verifica transmiterea semnalului de la camera catre NVR, se verifica inregistrarile video - o interventie la solicitare pentru remedierea unei defectiuni, in termen de 48 ore, calculat de la sesizarea evenimentului (exceptand zilele nelucratoare si sarbatorile legale)

Număr anunț
DA26042025
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
EMAMUT SRL (CUI 27578660)
Cod CPV
50610000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON

din 8.400 RON estimat