Atribuită
Cumpărare directă
Prestarea serviciilor de amplasare de blocuri agabaritice din piatra (anrocamente) pentru inlaturarea efectelor cauzate de fenomenele meteorologige extreme din luna iunie. Se vor realiza astfel aparari de maluri in zonele afectate ale paraului Valea Seaca.
- Număr anunț
- DA26046158
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- RAREŞ & IONUŢ SRL (CUI 21825671)
- Cod CPV
- 45500000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.200 RON
- Valoare atribuită
- 7.200 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.