Atribuită Cumpărare directă

64 BUC SERV UMEDE;90G FA SAPUN;90G PROTEX SAPUN;300ML SAPUN PROTEX;500ML ARO SAP LICHID;700ML POTEX RES SAP LICH;100G DOVE SAPUN;90G PALMOLOVE SAP;32 ROLE H IG;10 ZEWA H IG;20 PUFF SERV;150 SER ALBE;10 ZEWA BATISTE CEAI;2 ZEWA ROLE PROSOP;FINO SAC MENAJ 35L/40L;ALUFIX SACI 35L,ARO SACI 240L;50 PASHAR 250ML;FINO MANUSI;ARO FOLIE ALUM;50 OTI SACOSE;6KG ARIEL SPRING;1L ARO CLOR;1.88L VANISH 150G APRET;900G BONUX MANUAL;6KG ARIEL COLOR;900ML SILAN LEV;1.45 SILAN MAG;40 ROLA LAVETE;ARO SET 2 BURETI;3 ARO LAV UNIV;3 ARO SPALATOARE;LAV UMEDE;300ML PRONTO;45 REZ PEAK WC;750 ML ARO DET GEAM;500ML AJAX GEAM;450G AJAX PRAF;400ML MEGA MOBILA;750ML PRONTO SAP DET;50G BREF EUCAL;700ML ANTIK UNIV;45GR OD WC500ML BIOCARPET;750ML ACE GEL;2X40G DUCK OD WC;750ML CILIT BANG;625ML DECRES ;750ML BIOCARPET;250G MR MUSCLE;750ML MR PROPER;500ML ARO DET VASE;650ML FAYRI;269ML GLADE AURTO;400ML RAID;5L DIMESTOS;5L MP DETART;5L MP DETR COVOARE;5L ARO SOL PARCHET;5L MP PROPER OCEAN;5L CIF DET;ARO SET MOP 200G/250;;PRND COADA 1.1 M ;OTI GALEATA OVALA15L STORC;PRND MATUTRA SORG

Număr anunț
DA26031083
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 29164192)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.155,08 RON
Valoare atribuită
2.155,08 RON
Data publicării
25.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.155,08 RON

din 2.155,08 RON estimat