Atribuită Cumpărare directă

Conform ofertei depuse la anuntul publicitar nr. ADV1159269/20.07.2020

Număr anunț
DA26040157
Autoritate contractantă
C.N.C.F. “C.F.R.” S.A. – SUCURSALA REGIONALA C.F. CRAIOVA – UNITATE OPERATIONALA (CUI 15603417)
Furnizor / câștigător
T.M.G.- CONPREST SRL (CUI 6826223)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.846 RON
Valoare atribuită
22.846 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.846 RON

din 22.846 RON estimat