Atribuită
Cumpărare directă
Consultanță tehnică privind pregătirea procesului de certificare a certificării managementului forestier presupune 1) elaborarea documentatiei tehnice necesare (manual de certificare, proceduri si formulare specifice certificarii); 2) realizarea de instructaje cu personalul organizatiei si cu contractorii implicati in certificare; 3) elaborarea raportului de identificare paduri cu valoare ridicata de conservare si realizarea de consultari publice. Pentru implementarea serviciilor de consultanta se va incheia un contract pe durata de minim 6 luni.
- Număr anunț
- DA26035864
- Autoritate contractantă
- REGIA PUBLICA LOCALA A PADURILOR MAIERUS R.A. (CUI 30350806)
- Furnizor / câștigător
- NICHIFOREL LIVIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34864885)
- Cod CPV
- 71621000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.900 RON
- Valoare atribuită
- 13.900 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.