Atribuită Cumpărare directă

1. FURTUN COMPRESOR 15M = 1 BUC; 2. CUPLA RAPIDA 1/4 = 1 BUC; 3. REDUCTIE 1/2-1/4 = 1 BUC; 4. NIPLU BZ 3/4-1/2 = 1 BUC.

Număr anunț
DA26035612
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
ELECTROAPARATAJ INDUSTRIAL S.R.L. (CUI 33603288)
Cod CPV
42670000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196,97 RON
Valoare atribuită
196,97 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196,97 RON

din 196,97 RON estimat