Atribuită Cumpărare directă

CUTII DIN CARTON. Dimensiuni: • 7.5litri (195x165x259 mm). • Prevazute cu sac din polietilena 50 microni • Sigiliu relon • Conform O.M.S. nr.219/2002 si al H.G. nr. 1061/2008 • Aviz al Ministerului Sanatatii Publice nr.10348/09.10.2007 • Certificat ADR

Număr anunț
DA26034939
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
44613800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
804 RON
Valoare atribuită
804 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

804 RON

din 804 RON estimat