Atribuită Cumpărare directă

Burghiu cu coada cilindrica DIN 338 STAS 573 HSSCo FI 3.5; Burghiu cu coada cilindrica DIN 338 STAS 573 HSSCo FI 6.8; Burghiu cu coada cilindrica DIN 338 STAS 573 HSSCo FI 2; Burghiu cu coada cilindrica DIN 338 STAS 573 HSSCo FI 2.5; Burghiu cu coada cilindrica DIN 338 STAS 573 HSSCo FI 3

Număr anunț
DA26036863
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI 14257595)
Furnizor / câștigător
THUNDER TOOLS SRL (CUI 21760726)
Cod CPV
44512910-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,15 RON
Valoare atribuită
107,15 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,15 RON

din 107,15 RON estimat