Atribuită
Cumpărare directă
Termometru higrometru cu memorie de date si afisaj digital CU CERTIFICAT DE ETALONARE INCLUS Termo-Higrometrul masoara, afiseaza si memoreaza valorile de temperatura, in grade Celsius sau grade Fahrenheit, umiditatea relativa in % RH, data, ora, minutul si secunda. Util pentru monitorizarea si controlul conditiilor de temperatura si umiditate in spatii de locuit si de lucru, birouri, laboratoare, hale industriale, depozite, camere sau masini frigorifice, vitrine etc. Valorile sunt inregistrate in memorie pe o perioada lunga de timp si apoi transferate simplu catre calculatorul dumneavostra cu interfata USB. Include un suport ce se poate fixa pe un perete cu suruburi si un lacat cu cifru cu care termohigrometrul poate fi securizat de suport. Functii - memorie pentru 16.000 de inregistrari temperatura si 16.000 inregistrari umiditate - perioada de masurare (intre 1 sec. si 2 ore) si numarul de teste selectabile de pe PC prin soft-ul aparatului - indica starea si depasirea pragurilor de alarmare prin intermediul a doua LED-uri - datele colectate pot fi transferate pe un PC prin intermediul cablului USB. Soft de transfer date compatibil windows 98/2000/XP/Windows 7 Specificatii tehnice: Domeniu de masura temperatura: -40 °C ... + 70 °C Domeniu de masura umiditate: 0 - 100%RH Precizie temperatura: ±1 (intre -10 si +40), ±2 (intre -40 si -10 si intre +40 si +70) Precizie umiditate: ±3%RH ( pentru RH intre 40 si 60%) sau ±3.5% (intre 20 si 40% si intre 60 si 80%) sau ±5.0% (intre 0
- Număr anunț
- DA26034189
- Autoritate contractantă
- Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI 32761476)
- Cod CPV
- 38410000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.180 RON
- Valoare atribuită
- 1.180 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.