Atribuită
Cumpărare directă
Fibră optică universală Unitube DRAKA U-DQ(ZN)BH 12G OM3 (12 fibre OM3, LSZH, gel): https://www.dipolnet.ro/fibra_optica_universala_unitube_draka_udq_ zn_bh_12g_om3_12_fibre_om3_lszh_gel__L73112.htm Caracteristici principale: posibilitate de utilizare la interior sau la exterior manta FireBur LSZH, rezistent UV tensiune de maximă de tragere 2000 N tub central umplut cu gel fibre de aramidă ramforsate pentru protecție de bază antirozătoare ripcord ce permite deschiderea simplă și rapidă a cablului Nume A-DQ(ZN)BH Cod L73112 Număr de fibre 12 Diametru exterior 5.8 mm Greutate 40 kg / km Tip fibră multimode, OM3 50/125 μm Diametru fibră 250 μm Forţă de tragere max. suportată (dinamic) 2000 N Forţă de tragere max. suportată (static) 750 N Rezistență strivire 15 Nm Rază min. de curbare (static) 60 mm Rază min. de curbare (pe timpul instalării) 116 mm Penetrare apă fără apă la capătul liber (metodă F5B) Temp. stocare - 40... 60C Temp. funcționare - 30... 60C Temp. instalare - 30... 40C garantie 24 luni
- Număr anunț
- DA26047196
- Autoritate contractantă
- CURTEA DE APEL ORADEA (CUI 17071723)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 32562000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.635 RON
- Valoare atribuită
- 3.635 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.