Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 41574898 PRET DE CATALOG: 920,97 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: HOCHL.CASC.CLASIC 250G CVL BRANZA FAGARAS 185G PIERSICI GR KG CI ZMEURA RO 125G CARTOFI ALBI RO 2,5KG CI MORCOVI RO 1KG C.I CEAPA GALBENA RO.KG CI VR ARDEI GRAS RO KG CI VRA ARDEI KAPIA ROSU RO CII V ARDEI KAPIA ROSU RO CII V CASTRAVETI FABIO RO KG.CI PASTARNAC RADACINA RO KG BANANE CI KG C.I VRAC BANANE CI KG C.I VRAC STRUGURI ALBI IT KG CI VR STRUGURI ALBI IT KG CI VR PIERSICI PLATE ES VRAC KG PIERSICI PLATE ES VRAC KG LAMAI AR KG CII VRAC ROSII RO KG VRAC BARIL.SPAGHETTINI 3 500G PRIMART PR.JEL.POR GL.C90 HOCHL.CASCAVAL CLAS.FELII DELACO MOZZARELLA MINI 12 HOCHLAND CASCAVAL PANE 15 SOLOM.BRANZA GRASA VACI 1 SECRET.BUNICII DROJDIE 5X NAPOLACT SANA 3,5% 3+1 33 PRESID.UNT SARE MARE 80% AVI OUA COD2 CLASA L CAS JAMBON CRUD USCAT 80G FE MUSCHI FILE CRUD USCAT 8 SUNCA DE CARPATI 100G PRIMA SMANTANA 25% 300G MAGGI CUB GAINA 120G CORONITA ZAHAR 1KG mai putin
- Număr anunț
- DA26043243
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 920,97 RON
- Valoare atribuită
- 920,97 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.