Atribuită Cumpărare directă

Rola indicatoare autoadeziva este utilizata in vederea monitorizarii procesului de sterilizare cu abur, atat pentru materialul moale (textil) impachetat in hartie, cat si pentru containere. Se numeste si indicator de trecere deoarece indica doar faptul ca materialul a trecut printr-un proces de sterilizare. Rezultatul este dat prin virarea culorii benzii. Este un indicator clasa 1. Indicator de culoare: de la verde la maro (dupa sterilizare). Conditii de sterilizare: 10 min. la 121grC, 3 min. la 134grC. Dimensiuni : rola cu latimea de 18 mm si lungimea de 50 m Ambalare :48 role /cut Producator: STERIS CORPORATION / BROWNE - ANGLIA Perioada de valabilitate: 36 de luni de la data fabricarii

Număr anunț
DA26044346
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33124131-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.760 RON
Valoare atribuită
5.760 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.760 RON

din 5.760 RON estimat