Atribuită Cumpărare directă

INSECTICID PENTRU PROFILAXIA SANITARA - PIRETROSECT CE Avize eliberate de MS

Număr anunț
DA26037768
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Sapunari (CUI 3466375)
Furnizor / câștigător
ATENEUM SRL (CUI 13149463)
Cod CPV
24452000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
849,90 RON
Valoare atribuită
849,90 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

849,90 RON

din 849,90 RON estimat