Atribuită Cumpărare directă

Reincarcare cartuse toner conform comanda nr 32 : 4 buc lexmark x363 (4x210ron) = 840 ron , 1 buc lexmark x466 ( 1 x 260 ron ) = 260 ron , 1 buc lexmark x464 (1x260ron) = 260 ron , fara TVA

Număr anunț
DA26060234
Autoritate contractantă
Agentia de plati si interventie pentru agricultura-centrul judetean Mures (CUI 23143514)
Furnizor / câștigător
CRIOM S.R.L. (CUI 21673590)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare atribuită
1.360 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360 RON

din 1.360 RON estimat