Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici Alternator Putere maxima 6.6 kVA Tip alternator sincron Putere nominala alternator 6 kW Atribute esentiale Clasa de utilizare Profesionala Tensiune 230 V Curent nominal 32 A Putere motor Putere motor termic 13 CP Putere Factor de putere 1 Caracteristici motor Alimentare benzina fara plumb Pornire pornire mecanica Model motor GX390 Tip motor OHV, 4 timpi, 1 cilindru, racire cu aer Capacitate cilindrica 389 cm3 Volum rezervor 25 l Capacitate rezervor ulei 1.1 l Producator motor Honda Autonomie 10 h Caracteristici operationale Numar prize 2 Turatie la mers in gol 3000 rpm Dotari Protectie termica DA Regulator tensiune AVR DA Accesorii suplimentare NU Voltmetru DA Senzor lipsa ulei DA Clasa de protectie IP23 Priza 12 V NU Contor ore de functionare DA Protectie la suprasarcina DA Set de livrare O priza monofazate schuko 16 A O priza monofazata CEE 32 A, 3 poli Protectie termica pentru priza de 16 A Intreruptor magnetotermic general Multimetru digital cu afisarea tensiunii, frecventei si numarului de ore de functionare Protectie lipsa ulei Indicator nivel combustibil Conector de impamantare pe panou Dimensiuni Greutate 91 kg Lungime 722 mm Latime 530 mm Inaltime 582 mm Zgomot Nivel putere sonora - dB Informatii suplimentare Informatii suplimentare Filtru de aer: semiumed Garantie: 12 luni f00 AGT - 7201 HSB TTL
- Număr anunț
- DA26061822
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 31120000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.899 RON
- Valoare atribuită
- 4.899 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.