Atribuită
Cumpărare directă
Agrafe 28 mm 100 buc/cutie *50CUT*0,62; Ascutitoare metalica simpla*10BUC*0,29; Banda adeziva 24mm*66m transparenta*20BUC*1,15; Banda corectoare 5mm*5m*20BUC*1,15; Biblioraft A4 marmorat Benson 75mm sina metalica*100BUC*3,61; Caiet A4 80 file coperta policromie - matematica *20BUC*2,78; Caiet A4 80 file coperta policromie - dictando*20BUC*2,78; Calculator 16 dgt, 15.5*20 cm, front metalic*2BUC*21,12; Capsator metalic profesional 23/6-23/13 100 coli*5BUC*23,9; Capsator metalic mare 24/6-26/6 30 coli *19BUC*5,95; CD-R 700 MB 52x EVOffice + Plic pentru CD (125*125mm) ,alb ,gumat cu fereastra ,80g/mp ,clapa dreapta*300BUC*0,68; Capse colorate 24/6, 1000 buc/cutie, ERICHKRAUSE*50CUT*2,22; Coperta arhivare A4, carton dur de legatorie, mucava max 2mm, ambele coperti intarite la cotor cu panza de legatorie.Grosimea cotorului 5-7cm, coperta contine snururi pentru legat pe ambele parti cu lungimea de 15 cm si alonja de plastic*200BUC*4,2; Banda corectoare 5mm*5m*10BUC*1,15; Creion HB cu radiera*50BUC*0,14; Cutter mare (18 mm) cu sina metalica si sistem autoblocare*10BUC*1,06; Decapsator cu sistem de blocare*20BUC*1,06; Dosar incopciat 1/1 carton alb ,230 gr/mp*50BUC*0,38; Dosar sina carton alb ,230 gr/mp *500BUC*0,31; Dosar din plastic cu sina si 2 perforatii *600BUC*0,34; DVD+R dual layer 8.5Gb 8x EVOffice + Plic pentru CD (125*125mm) ,alb ,gumat cu fereastra ,80g/mp ,clapa dreapta*300BUC*0,78; Etichete autoadezive albe 65/A4 - 38*21.2 mm 100 coli/cutie*10CUT*21,12; Etichete auto
- Număr anunț
- DA26038738
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.419,60 RON
- Valoare atribuită
- 11.419,60 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.